niedziela, 12 lutego 2012

Serialowo, kosmetykowo

Zostałam wytypowana do zabawy. Przez TĘ PANIĄ :)

Mam wymienić 5 ukochanych seriali i 5 kosmetyków, bez których nie ruszam się z domu.
Seriale - łatwizna. Dodam, że nie jestem niewolnicą seriali! Poniższe oglądałam, gdy miałam możliwość lub na laptoczku. A 2 z nich mam na dvd, a co :))

 • Altenatywy 4 - ubóstwiane, nie skłamię, gdy napiszę, że oglądałam kilkadziesiąt razy. Swego czasu włączałam nawet przy sprzątaniu, i po prostu słuchałam. 
 • Gwiezdne wrota SG-1, 10 sezonów, jakieś 200 odcinków. Miodzio :)
 • Gwiezdne wrota. Atlantyda. Tu już 5 sezonów, 100 odcinków, ale jakie ciacha grają! Jason Momoa i Joe Flanigan... Spójrzcie tylko: • Brzydula - a tak, babski serial, ale przyjemny, odcinki krótkie, bardzo mnie bawił :) 
 • Wojna domowa - łącznie z tym, że przeczytałam książkę, na podstawie której serial powstał. Polecam!
Kosmetyki - antyperspirant, od jakiegoś czasu różowy adidas, ładny, interesujący zapach i nie zostawia żadnych śladów, mimo, iż wybrałam wersję w spray'u. Woda toaletowa Sunflower. Pomadka ochronna do ust nivea, jakaś taka lekko błyszcząca, arbuzowy zapach. Ale to teraz, ogólnie nivejki lubię i używam różnorakich. Tusz do rzęs (przyznaję, CZASEM nie maluję, ale rzadko, bo lubię) - i tu różnie, obecnie podwójny l'oreal oraz rimmel, zamiennie. Cienie do powiek Inglot, najczęściej.

A wywołuję do odpowiedzi... pewną anonimową postopisaczkę, której adresu nie podam, bo chce pozostać anonimowa, ale ona wie :D Kota z-tworzonka oraz Izuss z Kropek nad i - rzecz jasna, jeśli mają ochotę :) 

  5 komentarzy:

  elisaday79 pisze...

  Woda toaletowa sunflower? Niemożliwe!:) Z serialami to nie pomyślałam, że można sięgnąć pamięcią wstecz i napisać o tych które się kieeeedyś oglądało, ja bardzo lubiłam też alternatywy4 swego czasu...:)Tuszu do rzęs rimmel nie miałam, ale jeśli polecasz to wypróbuję może kiedyś:) Apropo rzęs to masz tak zabójczo dłuuugie, że tusz to chyba faktycznie tylko dlatego, że lubisz bo nie potrzebujesz wcale;)

  szajajaba pisze...

  Potrzebuję, bo długie, ale kolor taki myszowaty :)
  Alternatywy oglądam regularnie co jakiś czas.

  Tuome pisze...

  Stargate fajny jest ^^

  Anonimowy pisze...

  A ja też coś z tego lubię :D Do zabawy oczywiście dołączę :D

  kot&malenstwo pisze...

  Łodpisałam :)